Reklam

Ünlülerin Zayıflama Sırları

10 Nisan 2014
2.106 kez görüntülendi

Ünlülerin Zayıflama Sırları

ÜNLÜLERİN ZAYIFLAMA SIRLARI

Kırmızı halıda yürüyen ünlüler her zaman dış görünüşleri ile ve düzgün fizikleri ile kitleleri kendilerine hayran bırakmayı başarıyorlar. Peki bu kadar zayıf ve fit kalmak için yabancı ünlüler neler yapıyor? Nelerden vazgeçiyor ve hangi diyetleri uyguluyorlar? Cilt Clicking Here.net olarak ünlülerin zayıflama sırlarını sizler için hazırladık.

 

Ünlülerin Zayıflama Sırları

Demi Moore’nin Zayıflama Sırrı

Demİ Moore yaşına göre oldukça fit bir vücuda sahip. Peki Demi Moore’nin zayıf kalma sırrı ne? 40’ını aşmış bayanların meyilli olduğu tatlı ve poğaça isteğine karşı Demi Moore elma dilimleri ve fıstık ezmesi kullanıyor. Tatlı krizini bu şekilde önlediğini ve vücudunun fit olmasını çok tatlı tüketmeyerek koruduğunu dile getiriyor. Önemli olan karbonhidrat ve tatlıyı azaltmak diyor.

 

Rihanna’nın Zayıflama Sırrı

Rihanna mükemmel vücudu ile kadın ve erkek herkesi büyülemekte istikrarını koruyor. Rihannanın zayıf kalmasının sırrı rejim yapmak yerine sağlıklı beslenme ve çokça spor aktivitesi uyguladığını söylüyor. Her konserden önce kuliste dahi spor yaptığını dile getiren Rihanna kendisini sporla daha enerjik ve sağlıklı hissettiğini dile getiriyor. Bol su, yumurtanın beyaz bölgesi ve taze sebze ve meyveyi mutlaka yiyor. Karbonhidrat tüketmekten mümkün olduğu kadar kaçıyor.

 

Jennifer Garner’ın Zayıflama Sırrı

Doğumda oldukça kilo olan ünlü yıldız bu kilolardan sağlıklı bir şekilde kurtuldu. Uzun zamanını alsa da kilo vermek artık eski fit görüntüsüne geri kavuşmuş durumda. Kilo alımını karbonhidrat ve kruvasanlara borçlu olduğunu yemek düzenine salata ve bol protein ekleyince sağlıklı bir şekilde tekrar zayıfladığı dile getirdi.

 

Carrie Underwood’un Zayıflama Sırrı

Kilolarından kısa zamanda kurtulan şarkıcı beyaz unu, şekerli içecekleri ve alkolü hayatından tamamı ile çıkardığını doğal olarak rahat kilo verdiğini söylüyor. Bu besinlerin yerine eklediği tam tahıllı gıdalar ve yeşil çay zayıflamasının sırrı.

 

Alicia Silverstone’nin Zayıflama Sırrı

Vejetaryen olduğunu sık sık dile getiren Silverstone sürekli pazı ve karalahana tüketerek sağlıklı ve zayıf kaldığını dile getiriyor. Hayatının yeşil sebzelerle ve tam tahıllı ürünlerden ibaret olduğunu söylüyor.

 

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık