Reklam

Dukan Diyeti Nedir?

3 Nisan 2014
605 kez görüntülendi

Dukan Diyeti Nedir?

Son yılların en çok konuşulan ve en çok merak edilen diyetlerinden olan Dukan Diyeti Nedir? Dukan Diyeti ile nasıl zayıflanır? Dukan Diyeti evreleri, aşamaları nelerdir? Dukan diyeti ile beslenme bozukluğunuz değişecektir. Hayatınız ve kilolarınız kontrol altına alacaktınız.

Dukan Diyeti öyle bir beslenme şeklidir ki, yediğiniz herşeyi yemeğe devam ederseniz ancak zamanı, yeri ve yapılış şekli tamamen bildiklerinizden farklı olacak. Dukan Diyeti ile her zamankinden daha güzel bir görünüme kavuşabilir ve formunuzu koruyabilirsiniz. Dukan Diyeti ve evreleri devam ettiğiniz taktirde tamamen hayatınızın bütünü haline dönüşmesini izleyeceksiniz. Siz de kendinizdeki değişiklikleri görecek ve Dukan Diyetinin gerçekten ne kadar kısa zamanda işe yaradığını görebileceksiniz.

Dünyanın çok konuştuğu bu beslenme şekli ile işinin uzmanı olan Dukan ile siz de farklı bir adım atarak doğru kararı vermiş olacaksınız. Peki nasıl yapılır bu Dukan Diyeti? Dukan Diyeti uygulamak için koşullar nasıl olmalıdır? Dukan Diyeti ve evreleri basın da dahil olmak üzere oldukça çok konuşuldu ve eleştirildi. Ancak görülen o ki hem işe yaradı hem de oldukça beğenildi. İşte Dukan Diyeti;

Atak Rejimi: Saf Proteinler

Ortalama süre: Beş gün

Seyir Rejimi: Alternatif Proteinler

Ortalama süre: Kilo başına bir hafta

Güçlendirme Rejimi: Kilo verildikten sonraki evre

Ortalama süre: Verilen kilo başına on gün

Koruma Rejimi: Kesin koruma evresi

Ortalama süre: Hayat boyunca devam ettirilmelidir.

Reklam
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık